Katarzyna Szaulińska


Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, odbywa szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii w III Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. W trakcie szkolenia w psychoterapii psychodynamicznej w Laboratorium Psychoedukacji. 
Ukończyła Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie kliniczne zdobywała między innymi w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala na Litewskiej oraz na Universidade de Lisboa w Portugalii. 

Jest autorką scenariusza komiksu o depresji u młodzieży „Czarne Fale” oraz koordynatorką opartego na nim programu profilaktycznego realizowanego w gimnazjach : „Czarne Fale – lekcje o depresji” w ramach współpracy z Fundacją III Kliniki Psychiatrii „Syntonia”. 

Publikowała liczne artykuły naukowe i popularnonaukowe w prasie specjalistycznej i popularnej, m.in. w „Psychiatrii Polskiej”, „Postępach Psychiatrii i Neurologii”, „Terapii” i „Charakterach”, na tematy m.in. depresji u młodzieży i dorosłych, zaburzeń borderline, psychoz, specyfiki zaburzeń psychicznych u osób LGBT.

Obecnie zajmuje się pracą badawczą w ramach doktoratu dotyczącego zaburzeń snu. 
Ważne dla niej jest całościowe, nieoceniające widzenie pacjenta w kontekście jego wczesnych doświadczeń i obecnego życia. 

Aktualnie przyjmuje w Psycholodzy Lwowska.


Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu dorosłych zmagającymi się z:


Opinie możesz znaleźć i wystawić tutaj.

Kontakt i umówienie wizyty, za pośrednictwem sekretariatu Psycholodzy Lwowska.

Translate »