Jak długo można czekać na spotkanie z psychologiem lub z psychiatrą?

JAK DŁUGO MOŻNA CZEKAĆ NA SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM LUB Z PSYCHIATRĄ?

⇒ Link niżej pokaże Ci ile czasu możesz czekać na dostanie się do specjalisty. Na portalu wpisz szukane świadczenie (poradnia psychologiczna, zakład/oddział psychiatryczny, itp.) województwo, miasto.

⇒ Możesz sprawdzić zarówno możliwość jednorazowego spotkania, dłuższego pobytu w placówce psychiatrycznej, czy oddziale dziennym.

Jednak sama wyszukiwarka, jest tylko sugestią, że miejsce jest wolne, ze względu na duży ruch w placówkach, miejsca są szybko zajmowane, więc, by być na bieżąco, warto telefonować, dopytywać, się i rezerwować wolne terminy. Warto też, wchodzić bezpośrednio na strony internetowe placówek, gdzie jasno są określone zasady przyjęć (np. to czy jest wymagane skierowanie).

KOLEJKI NFZ


NASI SPECJALIŚCI


Autor: Magdalena Bogusz

⇒ Uważasz, że brakuje jeszcze czegoś w tym artykule, występują jakieś błędy, lub chciałbyś by pojawił się nowy, wyjaśniający zagadnienia dotyczące psychologii, psychiatrii, psychoterapii. Skontaktuj się z nami.

⇒ Masz jakieś pytania dotyczące opieki psychologiczno psychiatrycznej w Polsce lub w Szwecji, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na te pytania.


Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.