Agata Biernacka – Bazyluk


Lekarz psychiatra. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Ukończyła specjalizację w zakresie psychiatrii dorosłych w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie oraz specjalizację w zakresie psychiatrii dzieci i  młodzieży w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Interesuje się tematem profilaktyki i przeciwdziałania przemocy,  wpływu przewlekłej traumy na rozwój człowieka, zaburzeń posttraumatycznych, problematyką dzieci z rodzin zastępczych i adopcyjnych, DDD, DDA. Uczestniczyła w kilku szkoleniach i kursach w tym zakresie, m.in. w Fundacji Mederi.

Jest praktykiem, na co dzień pracuje z osobami na życiowych zakrętach, w kryzysie, stara się wydobyć z nich siłę do walki o siebie na tysiąc sposobów. Największym jej sukcesem jest, kiedy ktoś wraca do gry, zwanej życiem. Uważa, że wiara czyni cuda.

Duży nacisk kładzie na całościowe i humanistyczne podejście do pracy z pacjentem, nie preferuje wyłącznie farmakoterapii, szczególnie u dzieci. Stawia na towarzyszenie w rozwoju i przezwyciężaniu kryzysów, trudności życiowych, stresów. W pracy inspiruje ją teoria więzi Johna Bowlby’ego.

Aktualnie przyjmuje w kilku miejscach, w których można umówić wizytę:

Poradnia POMOST

ProPsyche


Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu dzieci, młodzieży i dorosłych zmagającymi się z:


Opinie możesz znaleźć i wystawić tutaj.

Bezpośredni kontakt znajdziesz tutaj.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.